Skip to main content

Basında Biz

Bong Country eyalet için planladığımız lisenin temel atma törenine katıldık.

Pandemi sebebiyle her iki ülke arasında uzun bir süredir ertelediğimiz ekonomik, sosyal, yatırım sorumluluklarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Ülkemize önemli ölçüde (madencilikte; altın, pırlanta ve demir cevheri, ormancılıkta; ağaç ürünleri, kereste ve kauçuk başta olmak üzere) ham maddeleri direkt kaynağından ülkemiz sanayisi ve ekonomisine ulaştırmak için gerçekleştirdiğim ziyaretler sırasında ülkenin çok zengin yeraltı ve yerüstü kaynakları olan Bong Country eyaletinde tam 52 köyde eğitimin yapılamadığından ötürü dört tarafı açık, baraka altında eğitim gören çocuklara hizmet vermesinin planlandığı, 9 derslik ve bir adet kütüphaneden oluşacak modern bir okulun temel atma törenini gerçekleştirmek üzere, ülkenin kalkınması ve gelişmesi için yaptığım çalışmalar ve yardımlardan ötürü tevazu gösterip, temel atma törenine davet edildim.

Liv Hospital ailesine

Misafirperverlikleri, ev sahiplikleri ve sosyal sorumluluk projelerimizde her zaman yanımızda oldukları için Liv Hospital ailesine teşekkür ederim.

Avrupa'nın üretim üssü olacağız

Birlikte Daha Çok Çalışacağız.

Sabah ve Takvim gazetelerinde yayınlanan “Avrupa’nın üretim üssü olacağız” başlıklı yazıda yeni dönemle ilgili düşüncelerimi paylaştım. Sağlıklı günlerde görüşmek ümidiyle.

Yeni mekan heyecanı

Bu pandemi ortamında yaşayan çocuklarımız maalesef travma ile büyüyecekler. Bir nebze katkımız olabilsin diye İstanbul’umuzun Çengelköy bölgesinin nezih Dosso Dossi Residence Villas lokasyonunda Greenie Fun&Food’u hizmete açtık. Bu dönemde bunalan çocuklarımızın sosyalleşebileceği, hijyenik ortamdaki atölye programları ile hem öğrenip, hem de keyifli vakit geçirebilecekleri; ailelerin de lezzetli tatlar eşliğinde sohbet edebilecekleri bir ortam yaratmayı hedefledik. En kısa zamanda eski refah günlerimize kavuşmak dileğiyle.

Türk yatırımıclardan Liberya çıkarması

Batı Afrika’nın giriş kapısı olan Liberya, Türk yatırımcılar akınına uğradı. Kağuçuk ve kakaonun merkezi olan ülkeye 12 Türk şirketi yatırım yaptı ve onlarcası araştırma için harekete geçti

Hatay'a destek

Bir fidan bir nefes, Hatay’a bir nefes de sen ol! El ele verelim Hatay’ı yeniden yeşillendirelim.

Platin Dergisi'nin konuğu

Platin dergisinin Şubat 2019 Sayısında yayınlanan röportaj…

Sömürülen Afrika halkının yanındayız

Türklerin Afrika’ya açılması Fransızları kızdırdı: Türkiye; yıllarca Fransa tarafında sömürülen Afrika halkının yanında olmaya devam ediyor.