Skip to main content

Best City Awards 2019’un muhterem jüri üyeleri, “Uluslararası platformda Türkiyemizin sosyal, kültür ve ekonomisi tanıtımına Katkı” ödülünü bu yıl, ülkemizin çok kıymetli sanayici ve iş insanları olan meslektaşları arasında sonsuz bir teveccühle Sayın Selahattin YILMAZ ‘a layık görmüşlerdir.

Fahri konsolosluk görevi ile birlikte, uluslararası diplomaside, “Made in Turkey” markasının gönüllü elçiliğini üstlendiği 89 ülkeye yaygın iş yaşamında ve sosyal ilişkide bulunduğu tüm mecralarda ülkemiz kültür ve tanıtımını en ön plandaki sorumluluğu olarak misyon edinen Sayın Yılmaz bu değerli ödülü onurla kabul etmiş bulunuyor.

Sayın Başkonsolos, ülke ekonomimize naçizane bir katkı sağlayabilmek adına atıldığı iş yaşamının 20.yılına aldığı bu anlamlı ve onurlu ödülü sizlerle, hepimizle paylaşmak istemektedir.

Bu nedenle , bu ödülü , sürecin mutfağındaki gizli kahramanlar olan zamanının üçte birinde binlerce kilometre uzakta kendisini sabırla bekleyen eşi ve çocuklarına, ailesinden fazla zaman geçirdiği çalışma arkadaşlarına, emekçilerine ve danışmanlarına, yurtiçi ve yurtdışında 89 ülkede sayıları bini aşkın iş ortaklarına, 20 yıllık profesyonel kariyerinde kendisine inanan, koşulsuzgüvenlerini eksik etmeyen ve yanında olan tüm dostlarına ithaf edip, teşekkür etmektedir.

Selahattin Yılmaz

Amacım siz değerli ziyaretçilerime bilgi birikimlerimi aktarmak ve yaptığım çalışmalar hakkında taze bilgiler vermek ve sonucunda düşüncelerinize ilham olabilmektir.

1 Yorum

Bir yanıt yaz